Türkiye Cumhuriyeti

Cidde Başkonsolosluğu

Başkonsolosluk Tarihi ve Önceki Başkonsoloslarımız

Bos Icerik
 
Acar Tüzün
Başkonsolos (MM)
01.09.1985-01.11.1986
Timoçin Arbak
Başkonsolos (MM)
31.10.1986-03.09.1990
Yavuz Aktaş
Başkonsolos (MM)
31.08.1990-07.09.1993
Ahmet Demirbağ
Başkonsolos (MM)
31.08.1993-01.09.1995
Uğur Doğan
Başkonsolos (MM)
31.08.1995-01.10.1999
Daver Darende
Başkonsolos (MM)
30.09.1999-01.10.2001
Hasan Aygün
Başkonsolos (MM)
26.09.2001-02.09.2002
Mehmet Hilmi Dedeoğlu
Başkonsolos (MM)
31.08.2002-15.09.2006
Ahmet Yıldız
Başkonsolos (MM)
10.09.2006-16.08.2008
Salih Mutlu Şen
Başkonsolos (MM)
28.08.2008-02.09.2012
Fikret Özer
Başkonsolos (KİM)
26.01.2013-03.04.2017
Akif Menevşe
Başkonsolos (MM)
01.04.2017-